Bu Fırsatı Kaçırmayın,Hemen Arayın

Kaliteli Yaşamın Adresi Demirtaş Palas

İstanbul anadolu yakasının en çok değer kazanan prestijli bölgelerinden Pendik’de ayrıcalıklı bir hayat sizleri bekliyor. Tarihi yapılardan ilham alınarak tasarlanmış olan Demirtaş Palas’ta sizin için planlanan 1+1, 2+1, 3+1, 4+1, 5+1 tipindeki farklı büyüklükte 163 dairenin hepsinde aynı saray konforunu bulacaksınız. Görkemli lobisi, 4 mevsim yeşil iç avlusu ile Demirtaş Palas’ın geniş ve ferah tasarımlı daireleri, sizleri rezidans konforunda bir yaşama davet ediyor.

Toplam 11.600 m² kapalı alana oturmakta olan Demirtaş Palas,
Y.Yaşar Demirtaş İnşaat güvencesi ile inşaat edilmektedir.

Şehrin Tam Merkezinde…

Tüm Ulaşım Araçları Yanı Başınızda

İster toplu ulaşımı kullanın ister özel aracınızla seyahat edin ulaşım olanaklarınız sınırsız. Metro, Tren, Feribot ve Uçak hepsi yanı başınızda,

• E-5 ve TEM otoyollarının orta noktasında.
• TEM Otoyoluna 6 km uzaklıkta,
• E-5 Otoyoluna 4 km uzaklıkta,
• Pendik sahil yoluna 6 km uzaklıkta,
• İstanbul Deniz Otobüsleri Pendik iskelesine 7 km uzaklıkta,
• Sabiha Gökçen Havalimanına 6 km uzaklıkta,
• Pendik yüksek hızlı tren istasyonuna 6 km uzaklıkta,
• Yayalar Metro istasyonu girişi yanı başında.

Yaşanabilir Mekanlar, Kazandıran Yatırım…

Size özel saray bahçeniz…

Demirtaş Palas’ta kendinizi özel hissetmeniz için bir neden daha.
Çiçek kokuları, kuş sesleri, derinden gelen bir su sesi… Sizi çocukluğunuza götürecek meyve bahçeleri…
Bunların birleşimi olan huzur ve mutluluk duygusu. Demirtaş Palas’ın bahçe konsepti, benzerlerinden çok farklı bir tasarımla, sizler ve çocuklarınız için incelikle hazırlandı. Sonsuz bir huzur, yalnızca sizin için, tam yanıbaşınızda…

Meyve bahçeleri ve taze çimen kokusu

Saray bahçelerinden sesinlenerek tasarlanan dört mevsim yeşil iç avluda günün yorgunluğunu ve stresini atıp
rahatlayabilmeniz için herşey düşünüldü. Bahçemizde dışarıdaki dünyadan ayrı bir hayat kurguladık sizler için.
Bahçeye adım attığınızda sizi yaşanabilir doğal güzellikler karşılıyor. Yemyeşil alanların ortasındaki süs havuzlarının
arasından dairenize giderken yenilendiğinizi hissediyor, taze çiçek ve meyve ağaçlarının kokularını içinize çekiyorsunuz.
Demirtaş Palas’ın bahçesindeki mutluluk sizi en doğal haliyle bekliyor.

Resepsiyon ve lobi hizmetleri

270m2 alana sahip, geleneksel ve modern mimariden izler taşıyan Lobi, ortahol alanında 3 kat yüksekliğine ulaşıyor. Sadece karşılama ve bekleme alanından çok daha fazlasını sunan lobide lounge ve oturma alanları sevdiklerinizle bir arada olmak ve uzun sohbetler için ideal mekan. Lobi orta holün sağ ve sol tarafından ise Spor Salonu Oyun Salonuna geçilebiliniyor. Demirtaş Palas’ın titizlikle tasarlanmış bu geniş ve görkemli lobisi sizi kendinizi özel hissettiren, ayrıcalıklı ve üst düzey bir yaşam tarzı ile tanıştırıyor.

Sosyal aktiviteler ve hizmetler…

Demirtaş Palas size bir evden fazlasını sunuyor. Eğlenceli sosyal aktivitelerden yararlanmak için uzaklara gitmenize gerek yok. Zemin katda yer alan spor salonunda iç bahçe manzarasını izlerken günlük sporunuzu yapabilirsiniz. Ayrıcalıklı bir fitness salonuna sahip olan projede, spor sonrası bodrum katta yer alan buhar odası ve sauna rahatlamanıza yardımcı olurken, masa tenisi veya bilardo odasında keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Demirtaş Palas, çok amaçlı spor sahasında yer alan Voleybol, Basketbol, Mini Futbol ve Tenis alanlarında sizlere aile boyu heyecanlı aktiviteler sunmakta. Çocuklarınızla bir arada geçireceğiniz bu mutlu anlar, Demirtaş Palas’ın en büyük artılarından.

Size Saray Konforu Sunabilmek İçin, Geçmişi Yeniden Yorumladık…

Artık Heryere Yakınsınız…

E5 (D 1OO) Otoyolundan Gelirken

Pendik kavşağından “Kurtköy- Gözdağı tabelasından sapın, Ankara caddesi üzerinden Kurtköy yönüne doğru ilerleyin. Yaklaşık 2km ileride yolun sağında önce Shell benzincisi devamında da Yayalar Mezarlığını göreceksiniz. Yol gidiş geliş ikiye ayrılacak. l00 m ilerdeki sapaktan “Penik-Çevreyolu” yazan tabelayı takip ederek trafik ışıklarından sola dönün. Sonrasında ilk soldaki sokaktan içeri girin. Demirtaş Palas Satış ofisi l00 m ilerde sağınızda kalıyor olacak.

TEM Otoyolundan Gelirken

Sabiha Gökçen Havalanı-Kurtköy çıkışından giriniz. Gişelerden 50 m sonra Kurtköy tabelasından sağa doğru dönün. Yaklaşık l km ilerledikten sonra karşınızda Atlantis AVM’yi göreceksiniz. Buradaki sapaktan sola Ankara caddesi yönüne doğru “Pendik-Sahilyolu” tabelasından dönün ve ileri doğru “Ş eyhli Pendik- Gözdağı” tabelası yönünde ilerleyin. Ankara caddesi üzerinde karşınıza gelecek olan sapaklardan “Pendik- Gözdağı” tabelalarını takip ederek ilerleyin. 3km ilerde sağınızda Şeyhli İlk Öğretim okulunu göreceksiniz. Devamında trafik ışıklarını geçince ilk sağdan girin. Demirtaş Palas satış ofisi l00 m ilerde sağda.

Galeri

PROJE GÖRSELLERİ
DAİRE 1
DAİRE 2
DAİRE 3

İletişim Bilgileri

Menü
{"wp_error":"cURL error 60: SSL certificate problem: unable to get local issuer certificate"}